0232 487 21 11
0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95
info@izmirservisim.net

Hitachi Esentepe Klima Servisi

Esentepe Hitachi klima servisi
Hitachi klima servisi sayfamıza hoşgeldiniz, klima bakım, onarım ve servis hizmetlerini uzun yıllardır vermekteyiz, Esentepe Hitachi servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğunuz Hitachi marka klima için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Esentepe Hitachi klima servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Esentepe Hitachi servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman Hitachi servis personelimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Hitachi yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Klimanızın bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hitachi Servisi konusunda en iyi çözümleri sunan teknik servis danışmanlarıyla; bozuk olan Hitachi cihazınızı ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren servis hizmetlerini vermektedir. Hitachi servis ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek klimanızın sorunlarını yerinde çözerler.

Hitachi Esentepe Servisi olarak neler yapıyoruz ?
Uzman ekiplerimizle 7/24 teknik servis hizmeti veriyoruz
Konusunda uzman personelimiz ve ekiplerimizle Hitachi servis hizmeti veriyoruz.


Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli

Esentepe Hitachi Servis Telefon Numarası : 0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95