0232 487 21 11
0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95
info@izmirservisim.net

Olefini Bayraklı Klima Servisi

Bayraklı Olefini klima servisi
Olefini Bayraklı servisi yılların vermiş olduğu teknik bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye dayanarak İzmir'de klima Servisi olarak faaliyet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen profesyonel teknik servis ekibimiz cihazınızın her türlü sorununu ve arızasını profesyonelce çözmektedir. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için İzmir'in her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir

Deneyimli Bayraklı Olefini Servisi, Olefini servis teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Olefini klima servisi, Olefini servis bakımı,onarımı ve Olefini servisi klima montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

İzmir teknik servis olarak Olefini klima arızalarında güler yüzlü personellerimiz, uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız. Olefini ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Olefini Servisi olarak güvenilirlikten ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken çağrı merkezi servis numaralarından bize ulaşmanız. Servis gerektiren Olefini klimanizi bir kaç saat içinde tamir ediyoruz ve değişen parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Üstelik piyasadaki en hesaplı Olefini klima tamirini biz yapıyoruz.

Olefini Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.
Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız yılların yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.
Olefini Servisleri olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Olefini servisidir. Sunduğumuz Olefini servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Olefini servisi olarak görev yapmaktayız.
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.
Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.