0232 487 21 11
0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95
info@izmirservisim.net

Protherm Kombi İzmir Servisi

Protherm kombi servisi
Tüm İzmir bölgelerinde Protherm Servis olarak hizmet veren firmamız Protherm cihazınız konusunda uzman ustalarımızla servis, bakım, onarım, tamir ve yedek parça desteği sunuyor.
İzmir Servisim gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır. Teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içersinde yürütmektedir

Deneyimli Protherm Servisi, Protherm servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Protherm kombi servisi, Protherm servis bakımı,onarımı ve Protherm servisi ürün montajında müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

İzmir teknik servis olarak Protherm cihaz arızalarında 7 gün 24 saat Protherm servis hizmeti ile yanınızdayız. Protherm ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı uzman personelimize sorabilirsiniz.

Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden hızlı bir servis hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla size ulaştırmak istiyoruz. Sadece 1 kez değil her zaman sizinle çalışmak için maliyetleri belirlerken sizlerin bütçesini de düşünüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uzman Bölge teknik ekibiyle yanınıza gelerek inceleme yapıyor. Eğer cihazın evde onarımı mümkün olmayan bir arızası mevcut ise cihazınız servis merkezimize alınıp işinin ehli ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde tamir edilip siz değerli müşterilerimize teslimi yapılmaktadır.

Özel Protherm servisi olarak firmamız yetkili servisi kalitesinde hizmet vermeyi ilke edinen İzmir'ın en eski kombi servislerinden olup, uzman kadrosu ve deneyimli yönetici kadrosu ile Protherm servis hizmetlerini İzmir'ın tüm ilçe ve semtlerinde ilk günkü heyecanını kaybetmeden profesyonel olarak vermektedir. 0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95 numaralarından arayarak, teknik ekibimizin bulunduğunuz alana yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

Protherm Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Protherm servisidir. Sunduğumuz Protherm servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Protherm servisi olarak görev yapmaktayız.
Protherm Teknik servis çözüm merkezi’ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.