0232 487 21 11
0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95
info@izmirservisim.net

Electrolux İzmir Servisi

Electrolux servisi
Electrolux servisi sayfamıza hoşgeldiniz, beyaz eşya bakım, onarım ve servis hizmetlerini uzun yıllardır vermekteyiz, Electrolux servisi olarak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen hizmet ve servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğunuz Electrolux marka beyaz eşya için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Electrolux servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü beyaz eşyaların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Electrolux servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon vasıtasıyla bizlere ulaşabilir uzman Electrolux servis personelimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Electrolux yedek parça ve servis konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize servis hizmeti hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz konusunda en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Electrolux Servisi konusunda en iyi çözümleri sunan servis danışmanlarıyla; bozuk olan Electrolux beyaz eşyanızı ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren servis hizmetlerini vermektedir. Electrolux servis ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek kombinizin sorunlarını yerinde çözerler.Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli

Electrolux Servisi Telefon Numarası : 0232 487 21 11 - 0232 262 63 23 - 0 537 517 90 95
Electrolux çamaşır makinası bakım ve onarımı,
Electrolux fırın tamiratı,
Electrolux bulaşık makinesi servisi,
Electrolux elektrik süpürgesi servisi,
Electrolux buzdolabı bakım, onarım ve servisi,
gibi servis ihtiyaçlarınız uzman kadromuzla çözüme kavuşturulmaktadır.